Tuesday, February 19, 2019

Rrugët e Prishtinës vështirë të kalueshme, qytetarët fajësojnë komunën

Pas reshjeve të borës, rrugët e kryeqytetit në mëngjesin e sotëm ishin vështirë të kalueshme, qoftë për vozitës po ashtu edhe këmbësorë....

Kujdes sonte në trafik, rrugët natën do të jenë me ngrica

Ministria e Infrastrukturës pas reshjeve të borës që shoqëruan vendin këto ditë u ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes në...

Gjendet pa shenja jete një burrë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën në Ferizaj, një person është gjetur pa shenja jete Ngjarja ka ndodhur në...

Fillojnë bisedimet për revanshin Fury – Wilder

Ndeshja më e madhe e viteve të fundit është afër që të ndodh për herë të dytë. Tyson Fury dhe Deontay Wilder mund...

A është Anton Çetta ‘Nderi i Kombit’?

NDUE DEDAJ Ndodh një vrasje në mes të Tiranës, për gjakmarrje, për më tepër e një oficeri policie, njeriu...

Learta feston me vjehrrën e kunatat, kaq bukur po duken të gjitha

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun. Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit,...

Thëniet e Steve Jobs që të Detyrojnë ta Ndryshosh Kuptimin për Botën

“Jeta jote është e limituar, ndaj mos e shpenzo duke jetuar jetën e dikujt tjetër”. “Ne kemi ardhur në...

Molliqaj e quan Kurtin fallxhor të dobët pas akuzës se PSD përfundoi në prehrin...

Ish Sekretari Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka vendosur i vetëm të ballafaqohet me akuzat e Albin Kurtit se PSD ka përfunduar në prehrin...

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Nëpër ultësira parashihet të krijohet mjegull e...

Nëse e shikoni gjatë këtë fotografi, ajo do të zhduket!

Fotografi të iluzioneve optike kemi të shumëta që janë shpërndarë në rrjetet sociale dhe në web faqet e ndryshme në internet. Ato janë nga...

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Sport

Kik-boksieri shqiptar, Azdren Krasniqi, ka triumfuar kundër serbit Sladjan Dragisic

Azdren Krasniqi, kik-boksieri shqiptar, i cili jeton në Itali, mbrëm ka zhvilluar ndeshjen e tij kundër kik-boksierit serb Sladjan Dragisic.

ROMA KËRKON MBROJTËSIN KROAT

Roma kërkon përforcime në mbrojtje, teksa së fundmi kanë piketuar Domagoj Vida i cili luan te skuadra e Besiktas në kampionatin turk.

AGIM ZEKA TRANSFEROHET NË ELITËN E FUTBOLLIT HOLANDEZ

Agim Zeka tashmë është futbollist i klubit holandez Fortuna Sittard. Ka qenë vetë klubi nga Holanda që e...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com