Tuesday, February 19, 2019

Gjermani: Merkel dështoi ta formojë koalicionin qeverisës

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka dështuar ta formojë koalicionin qeverisës të partisë së saj CDU, me Partinë e të Gjelbërve dhe me partinë probiznesore,...

Skandalet seksuale vetëm sa e bën më të famshme – (Foto)

Padyshim se bukuroshja Rocio Guirao Diaz është njëra nga modelet më seksi jo vetëm në Argjentinë, prej nga edhe vjen, por edhe në botë,...

Edukatorja tenton të ‘mbysë’ vogëlushin, publikohen pamjet e tmerrshme

Një edukatore është filmuar duke tentuar ta “ngufat” një fëmijët të vogël, si ndëshkim që kishte kënduar derisa fëmijët tjerë po tentonin të flinin. Kamerat...

Kështu shkon për të votuar “Sahit Plisi” i Stupcave (Video)

Në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, që po mbahen sot, do të votojë edhe “Sahit Plisi”, roli i njohur i Vedat Bajramit të...

Parfumi i Kim Kardashian po shitet aq shpejt!

Aroma e Kim Kardashian, shitet sikurse ëmbëlsirat e sapogatuara! Kështu po bëhet e ditur nga mediat rozë, pasi vet Kim Kardashian – West, ka njoftuar...

Jennifer Lopezit i qet të gjitha në fushë kur u ul në shkallë përderisa...

Jennifer Lopez, duket mahnitëse pavarësisht asaj që i ka 48 vjet. Aktualisht, ajo duket shumë më mirë se 38 vjeçaret tjera. Dhe të Premten krijuesja...

Çka do të ndodhë me gratë dhe fëmijët e militantëve të ISIS-it? (Video)

Një numër i grave dhe fëmijëve të luftëtarëve të huaj në ISIS po mbahen nga autoritetet irakiane afër Mosulit. Gratë dhe fëmijët e shumë militantëve...

Delawie fton qytetarët që të dalin të votojnë

Ambasadori i ShBA-ve, Greg Delawie ka thënë se dita e zgjedhjeve të balotazhit sot në Kosovë ka nisur në mënyrën më të mirë të...

Francë, polici vret tre persona dhe më pas vetëvritet

Një zyrtar i policisë u vetëvra pasi vrau tre persona në komunën periferike Sarcelles të kryeqytetit të Francës, Paris. Njoftohet se personat e vrarë...

Seksologet arrijnë në konkluzione: Ja si ta çmendni femrën

Misteret rreth orgazmës seksuale gjithmonë hapin debat. Forumet e internetit, hulumtimet statistikore dhe interesimi i shkencëtarëve është shumë i madh. Nëse në dekadat e...

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Sport

Kik-boksieri shqiptar, Azdren Krasniqi, ka triumfuar kundër serbit Sladjan Dragisic

Azdren Krasniqi, kik-boksieri shqiptar, i cili jeton në Itali, mbrëm ka zhvilluar ndeshjen e tij kundër kik-boksierit serb Sladjan Dragisic.

ROMA KËRKON MBROJTËSIN KROAT

Roma kërkon përforcime në mbrojtje, teksa së fundmi kanë piketuar Domagoj Vida i cili luan te skuadra e Besiktas në kampionatin turk.

AGIM ZEKA TRANSFEROHET NË ELITËN E FUTBOLLIT HOLANDEZ

Agim Zeka tashmë është futbollist i klubit holandez Fortuna Sittard. Ka qenë vetë klubi nga Holanda që e...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com