Tuesday, February 19, 2019
Ballina Sport

Sport

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

AGIM ZEKA TRANSFEROHET NË ELITËN E FUTBOLLIT HOLANDEZ

Agim Zeka tashmë është futbollist i klubit holandez Fortuna Sittard. Ka qenë vetë klubi nga Holanda që e...

Mourinho dhe Wenger së bashku te PSG

PSG është kthyer në dekadën e fundit në një prej klubeve që ka prishur rregullat e merkatos së futbollit europian, me miliona...

Ronaldo refuzoi ofertën e Real Madridit para se t’i bashkohej Juventusit

Eksperti spanjoll i futbollit, Guillem Balague, ka thënë Cristiano Ronaldo ka hedhur poshtë një ofertë të Real Madridit para se të transferohej...

‘Higuain nuk është sulmuesi i duhur për Chelsean’

Sipas ish sulmuesit Ruud Gullit, Gonzalo Higuain nuk është sulmuesi i duhur për Chelsean. “Gonzalo Higuain do ta ketë...

PAS MORATAS, ATLETICO MADRID E DO EDHE SANCHEZ-IN

Sulmuesi Alvaro Morata duket se nuk do të jetë përforcimi i vetëm i Atletico Madridit gjatë këtij dimri. Skuadra...

BAYERN MUNICH FUNDOS STUTTGART-IN, “KËRCËNON” DORTMUNDIN

Bayern Munich ka vazhduar me formën e mirë në pjesën e dytë të garave në Bundesligën gjermane. “Bavarezët” mundën...

Katastrofë për Etrit Berishën pas ndeshjes me Romën

Atalanta dhe Roma kanë barazuar me rezultat 3-3 në ndeshjen e xhiros së 21-të të Serie A. Roma ishte...

300 mijë funte për Emiliano Sala: Ja nga sa para kanë dhuruar yjet e...

Një lajm i mirë ka ardhur sot për familjaret e Emiliano Sala, të cilët kanë mësuar se janë grumbulluar më shumë se...

Zbulohen mesazhet në telefonin e lojtarit të zhdukur

Kërkimi për sulmuesin argjentinas, i cili u transferua te Cardiff City javën e kaluar, përfundoi të enjten, pasi që policia e Guernsey...

PSG OFRON 100 MILION EURO PËR MESFUSHORIN E SERIE A

Paris Saint Germain është duke bërë një ofensivë të fuqishme për të nënshkruar me mesfushorin Brazilian të Napolit, Allan.

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Sport

Kik-boksieri shqiptar, Azdren Krasniqi, ka triumfuar kundër serbit Sladjan Dragisic

Azdren Krasniqi, kik-boksieri shqiptar, i cili jeton në Itali, mbrëm ka zhvilluar ndeshjen e tij kundër kik-boksierit serb Sladjan Dragisic.

ROMA KËRKON MBROJTËSIN KROAT

Roma kërkon përforcime në mbrojtje, teksa së fundmi kanë piketuar Domagoj Vida i cili luan te skuadra e Besiktas në kampionatin turk.

AGIM ZEKA TRANSFEROHET NË ELITËN E FUTBOLLIT HOLANDEZ

Agim Zeka tashmë është futbollist i klubit holandez Fortuna Sittard. Ka qenë vetë klubi nga Holanda që e...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com