Zogu i Tiranës i prek ‘zogun’ Iva Alikos

0

I ashtuquajturi Zogu i Tiranës dhe Iva Aliko janë aktualisht ndër më të komentuarit në media.

 

Ata janë parë duke u shoqëruar shumë shpesh me njëri tjetrin dhe konsiderohen miq shumë të mirë, por një fotografi e cila po qarkullon ka ngjallë dyshime.

Në sy bie dora e Zogut të Tiranës të cilën e ka vënë mbi ‘zogun’ e Iva-s

Zogu i tiranes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here