Milani kërkon Batshuayin

0

Milani është hedhur në kërkim të sulmuesit të Chelseat, Michy Batshuayi.

Sulmuesi belg ka nënshkruar së fundmi me Chelsean, por ai ka luajtur shumë pak nën drejtimin e Antonio Contes.

Milani ka kohë që po e monitoron nga afër situatën e tij.
Milani është në proces të shitjes së klubit dhe në janar pritet të jetë tejet ambicioz në afatin kalimtar.

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here