Ky mashkull po i mungon Almedës

0

Almeda Abazi, aktorja shqiptare, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot është kthyer pas në kohë, duke kujtuar kohën kur ishte fëmijë, përkatëisht kohën kur babai i saj ishte gjallë, shkruan lajmi.net

E në një nga fotot, aktorja ka treguar se babai po i mungon shumë.

Almeda ka vite që bashkë me nënën dhe motrën e saj janë zhvendosur në Turqi ku po jetojnë, ajo atje është martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman.

Në intervistat e dhëna kohë më parë, aktorja pati treguar se vdekja e babait të saj u shoqërua me një periudhë të vështirë për familjen e saj dhe që nga zhvendosja në Turqi, ata janë rimëkëmbur!/Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here