Emily “çmend” rrjetin, zhvishet për fotosesionin e ri

0

S’ka rëndësi se si del në shoping. Rëndësi ka që Emily Ratajkowski ka treguar gjoksin e saj duke mos veshur fare jelek. Fotot e saj “djegin” fansat e Emilyit

Ajo ishte zhveshur për një linjë të fundit të bikineve, të cilat i kishte promovuar edhe në instagram.

Por, ajo di të del pa jelek edhe kur bën shoping dhe kështu të duket në Los Angeles.

Aktorja e Gone Girl, e cila ka 15 500 000 followersa në rrjetet sociale, ka treguar se është kthyer totalisht në forma pas lindjes derisa ka treguar asetet e saj seksi. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here