Delawie fton qytetarët që të dalin të votojnë

0

Ambasadori i ShBA-ve, Greg Delawie ka thënë se dita e zgjedhjeve të balotazhit sot në Kosovë ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Delawie përmes një statusi në Facebook e ka thënë këtë duke aluduar në vizitën që kongresmeni amerikan, Eliot Engel i ka bërë sot koalicionit të organizatave joqeveritare “Demokracia në Veprim”, shkruan arbresh.info.

Delawie ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që të dalin dhe të votojnë./arbresh.info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here