Bella Hadid shkëlqen me fustan të verdhë (FOTO)

0

Bella Hadid është modelja e njohur e cila kohën e fundit po rangohet në fillim të listave të modeleve më të kërkuara në botë, shkruan Sovrani.info

E veshur krejtësisht me të fustan të verdhë ajo po duket e bukur si gjithmonë. Kujtojmë se ka zëra që thonë se ajo dhe The Weeknd janë drejt pajtimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here