Shtoni bollgurit një vezë dhe shija do të jetë shumë më e këndshme

0

Vendosni bollgurin në një nivel krejt të ri duke e bërë atë shumë të këndshëm.

Përgatiteni si zakonisht me qumësht ose ujë, por shtoni një majë kripë dhe piper në vend të kanellës ose sheqerit.

Pastaj lart hidheni lehtë një vezë dhe një sasi të vogël djathi që ta bëni shumë të shijshëm. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here