Kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi do të ndeshet me kik-boksierin italian Fracesco Chiodi

0

Kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi, i cili jeton dhe vepron në Itali, do të zhvillojë duelin e radhës me 19 janar në Venezia të Italisë.

Ky është një duelet i rëndësishëm i kik-boksierit shqiptar. Në këtë duel kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi do të ketë kundërshtar kik-boksierin Italian, i cili ka një eksperiencë të madhe në kik-boks, Fracesco Chiodin.

Ftojmë të gjithë shqiptarët që kanë mundësi për të qenë prezent, me 19 janar 2019 në Venezia të Italisë, në përkrahje të kik-boksierit shqiptar nga Kosova, Azdren Krasniqit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here