Thursday, January 17, 2019

Kujdes sonte në trafik, rrugët natën do të jenë me ngrica

Ministria e Infrastrukturës pas reshjeve të borës që shoqëruan vendin këto ditë u ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes në...

Gjendet pa shenja jete një burrë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën në Ferizaj, një person është gjetur pa shenja jete Ngjarja ka ndodhur në...

Fillojnë bisedimet për revanshin Fury – Wilder

Ndeshja më e madhe e viteve të fundit është afër që të ndodh për herë të dytë. Tyson Fury dhe Deontay Wilder mund...

A është Anton Çetta ‘Nderi i Kombit’?

NDUE DEDAJ Ndodh një vrasje në mes të Tiranës, për gjakmarrje, për më tepër e një oficeri policie, njeriu...

Learta feston me vjehrrën e kunatat, kaq bukur po duken të gjitha

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun. Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit,...

Thëniet e Steve Jobs që të Detyrojnë ta Ndryshosh Kuptimin për Botën

“Jeta jote është e limituar, ndaj mos e shpenzo duke jetuar jetën e dikujt tjetër”. “Ne kemi ardhur në...

Molliqaj e quan Kurtin fallxhor të dobët pas akuzës se PSD përfundoi në prehrin...

Ish Sekretari Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka vendosur i vetëm të ballafaqohet me akuzat e Albin Kurtit se PSD ka përfunduar në prehrin...

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Nëpër ultësira parashihet të krijohet mjegull e...

Nëse e shikoni gjatë këtë fotografi, ajo do të zhduket!

Fotografi të iluzioneve optike kemi të shumëta që janë shpërndarë në rrjetet sociale dhe në web faqet e ndryshme në internet. Ato janë nga...

Pas Viberit, edhe faqja më e madhe pornografike “njeh” Kosovën

Nuk është vetëm Viber, gjiganti i komunikimit me telefon që ka njohur Kosovën. Së fundmi këtë e ka bërë edhe webfaqja më e madhe pornografie,...

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
8,308AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Sport

Ky futbollist shqiptar synon të hap një shkollë futbolli në Kosovë

Portieri i Atalantas, Etrit Berisha tha në një intervistë për “Gazzeta dello Sport” se e sheh të ardhmen të lidhur me futboll.

Kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi do të ndeshet me kik-boksierin italian Fracesco Chiodi

Kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi, i cili jeton dhe vepron në Itali, do të zhvillojë duelin e radhës me 19 janar në Venezia...

A është Anton Çetta ‘Nderi i Kombit’?

NDUE DEDAJ Ndodh një vrasje në mes të Tiranës, për gjakmarrje, për më tepër e një oficeri policie, njeriu...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com