Sunday, May 22, 2022

“Janë të padurueshëm”, Rhian Sugden flet për gjoksin e saj

“Janë të padurueshëm”, Rhian Sugden flet për gjoksin e saj “Janë të padurueshëm”. Kështu ka thënë Rhian Sugden teksa ka treguar se gjoksat e saj...

Këngëtari i ri Albans ka publikuar videoklipin e këngës së tij “Haram”

Këngëtari i ri nga Drenica, Albans, ka publikuar videoklipin e këngës së tij "Haram". Teksti i këngës është i shkruar nga vetë këngtari, ndërsa video...

Aktorja e famshme zbulon se është diagnostikuar me kancer të gjirit

Malandra Burrows ka zbuluar se po lufton me kancerin. Ajo u diagnostikua me kancer të gjirit në fazën 3 në shkurt, një muaj pasi...

Deputetët i bashkon iftari

Deputetë të shumtë të Kuvendit të Kosovës, nga parti ndryshme parlamentare, sot janë bashkuar për një iftar. Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj ka qenë pjesë...

Rrëfehet Bora Zemani, tregon se Donaldi i ka kërkuar falje, mohon pushimet dhe takimin...

Moderatorja e njohur, Bora Zemani më në fund ka reaguar në lidhje me lajmet se ajo është pajtuar me Donald Veshajn. Dyshja duket se dhanë...

Dafina dhe Elinel sjellin “Faj”

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej kohësh, këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperi Elinel kanë sjell për publikun bashkëpunimin e tyre më të ri. “Faj” titullohet...

‘Ne zihemi me njëri-tjetrin’: Fifi flet për marrëdhënien e saj me Adisin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi para disa kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me biznismenin shqiptar, Fifi në Instagram shkroi se ata...

Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet për herë të parë publikisht

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është treguar gjithmonë diskrete përsa i përket jetës private. Ajo ka zgjedhur që familjen ta mbajë larg syrit mediatik...

Mozzik shkon në Hagë, e takon Veselin: I fortë guri, i pathyeshëm gjithmonë

Reperi i njohur kosovar Mozzik ka qëndruar në Hagë dhe e ka takuar ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës Kadri Veselin. Lajmin e bëri të ditur...

Don Xhoni i tha ‘mos e luaj viktimën’, rusja i kthen përgjigje

Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey janë ndarë pas disa muajsh lidhje. Ndarja e tyre është konfirmuar edhe në rrjete sociale. “Koha nuk do...
- Advertisement -

Të Fundit

Edi Ramës i prezantohet plani për portin e Durrësit, parashihet edhe porti i thatë...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka pritur sot në takim një delegacion nga Holanda, të cilët i kanë prezantuar planin për Portin e Durrësit....

Komuna e Prishtinës del me sqarim: Çezma e vjetër është larguar përkohësisht

Komuna e Prishtinës ka dalë me një sqarim, pasi që u ngritën shqetësime se çezma e vjetër xhamisë në Prishtinë, është rrënuar. Komuna ka thënë...

Ish-kryetari Ahmeti ironizon me kryetarin Rama: Vakti me testu liqenin?

Ish-kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka ironizuar me kryetarin aktual, Përparim Rama, i cili për të dytën herë edhe këtë fundjavë do...