Tuesday, January 31, 2023

Boksieri kosovar mposhti serbin në Gjermani, të rinjtë bashkëvendas e kallin me valle –...

Disa të rinj nga Shajkoci i Podujevës, kanë festuar me këngë e valle pas fitores në boks të bashkëvendasit të tyre, Miridon Mulollit, i...

Ky është futbollisti 16-vjeçar i cili vdiq në fushë

Pas një sulmi kardiak ka ndërruar jetë futbollisti i FC Trepça ’89 dhe njëherësh anëtari i ekipeve kombëtare të Kosovës, Erion Kajtazi. 17-vjeçari ka qenë...

Besarta Jashari poston fotografinë e Xhakës me fanellën “Jashari” (FOTO)

Vajza e heroit, Hamez Jasharit, Besarta Jashari, ka reaguar pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, me rezultat 3-2. Besarta ka publikuar një foto në rrjetet...

Kjo është shqiptarja që bëri shqiponjën në ndeshjen Zvicër-Serbi dhe u përjashtua

Një vajzë bëri shqiponjën dhe u largua nga stadiumi ku zhvillohej ndeshja Zvicër-Serbi E, sipas informacioneve të fundit, bëhet fjalë për shqiptaren, e cila quhet...

Sherri në fundin e ndeshjes, Granit Xhaka i vetëm përballë 5 futbollistëve serbë (video...

Fundi i ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës prodhoi tension në fushë. Granit Xhaka u përplas me pesë nga futbollistët e Serbisë, me kapitenin shqiptar...

Flet tifozja që u nxor jashtë për shkak të shqiponjës në ndeshjen Serbi –...

Anila Mahalla, vajza që u nxor jashtë stadiumit, në ndeshjen e mbrëmshme Zvicër – Serbi, për shkak të shqiponjës, ka treguar se çka në...

Zvicra ia nxjerrë Serbisë biletën kthyese nga Katari

Serbia nuk ka mundur të qëndrojë në Katar më shumë se sa tri ndeshje. Zvicra e ka mposhtur Serbinë në ndeshjen e fundit të grupit,...

Nuk tremben shqiptarët

uk kanë munguar tensionet gjatë gjithë sfidës mes Zvicrës dhe Serbisë. Në fundin e takimit një sherr masiv ndodhi në fushë, në takimin që...

Momentet kur Serbia nuk e tremb dot Granit Xhakën

Nuk kanë munguar tensionet gjatë gjithë sfidës mes Zvicrës dhe Serbisë. Në fundin e takimit një sherr masiv ndodhi në fushë, në takimin që...

Barcelona “del nga kriza”: Shet 25 për qind të të drejtave televizive në La...

Barcelona “del nga kriza”: Shet 25 për qind të të drejtave televizive në La Liga kompanisë “Sixth Street” FC Barcelona njoftoi sot një investim shtesë...
- Advertisement -

Të Fundit

Lonely Shemales in my area

Benaughty - More women than men Naughtydate - 100% free online dating siteFeeld - A safe space for users looking for friends with benefitsPURE...

Drive more moreattract Done With Aboard Meeting Computer software

Whether you aren't setting up a new board or looking to change your current one particular, you'll find that panel meeting software can...

HousePlans.com Zubehör 40.000 Personalisiert Etage Absichten für Hilfe Paare Bauen Sie Ihre Traum Haus

Der kurze Variation: normalerweise enttäuscht durch was sie stoßen dem Gehäuse Markt|Wohnungswirtschaft|Wohnungsmarkt}, zahlreiche Paare entscheide dich für start Entwickeln Ihr...