Tuesday, January 31, 2023

Flet tifozja që u nxor jashtë për shkak të shqiponjës në ndeshjen Serbi –...

Anila Mahalla, vajza që u nxor jashtë stadiumit, në ndeshjen e mbrëmshme Zvicër – Serbi, për shkak të shqiponjës, ka treguar se çka në...

Kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi do ta zhvillojë meçin e radhës me 30 prill në...

Me 30 prill do ta zhvillojë meçin e radhës Kik-boksieri i njohur Azdren Krasniqi. Kundershtari i Krasniqit është kik-boksieri Sebastian Mendez. Azdren Krasniqi dhe Sebastian...

Prishtina sërish mposht Llapin, Drita më një këmbë në finale

Prishtina sërish e ka mposhtur Llapin. Prishtinasit sot munden Llapin, me rezultat 2-1, në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës. Kryeqytetasit të...

Boksieri i njohur shqiptar Robin Krasniqi e mbështet kik-boskierin Azdren Krasniqin

Kik-boksieri drenicak, Azdren Krasniqi, pas dy javësh do të ngjitet sërish në ring. E para këtij meçi ai e ka vizituar boksierin e njohur shqiptar,...

Nuk tremben shqiptarët

uk kanë munguar tensionet gjatë gjithë sfidës mes Zvicrës dhe Serbisë. Në fundin e takimit një sherr masiv ndodhi në fushë, në takimin që...

Xhaka: Nuk largohem nga Arsenali pa fituar diçka speciale këtu

Granit Xhaka është i vendosur të qëndrojë në Arsenal. Futbollisti kosovar e ka dhënë një intervistë për “Players’ Tribune Football”, ku i ka shpalosur planet...

Bayerni kthehet te fitorja në Bundesligë, mposht Union Berlinin

Pas dy barazimeve radhazi, Bayern Munichi është rikthyer te fitorja në Bundesligë. Kampioni në fuqi sonte shënoi fitore bindëse ndaj Union Berlinit, në kuadër të...

Florian Marku – Chris Jenkins, këtu mund ta shikoni meçin drejtpërdrejt

Boksieri shqiptar, Florian Marku, sonte do të luftojë për mbrojtjen e titullit IBF International në kategorinë e peshave të lehta. Marku për kundërshtar do ta...

Granit Xhaka mund të mos udhëtojë në SHBA me Arsenalin, pasi ai nuk është...

Arsenali është duke u përgatitur për t’u nisur drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të vazhduar me fazën e para-sezonit. Megjithatë, Granit Xhaka mund...

Sot mësohen dy çerekfinalistët e radhës në Botëror, këto janë ndeshjet

Pas Holandës dhe Argjentinës që ishin të parat që siguruan vendin në mesin e tetë ekipeve më të mira në Kupën e botës, sot...
- Advertisement -

Të Fundit

Lonely Shemales in my area

Benaughty - More women than men Naughtydate - 100% free online dating siteFeeld - A safe space for users looking for friends with benefitsPURE...

Drive more moreattract Done With Aboard Meeting Computer software

Whether you aren't setting up a new board or looking to change your current one particular, you'll find that panel meeting software can...

HousePlans.com Zubehör 40.000 Personalisiert Etage Absichten für Hilfe Paare Bauen Sie Ihre Traum Haus

Der kurze Variation: normalerweise enttäuscht durch was sie stoßen dem Gehäuse Markt|Wohnungswirtschaft|Wohnungsmarkt}, zahlreiche Paare entscheide dich für start Entwickeln Ihr...