Tuesday, January 31, 2023

Muriqi ka vendosur për destinacionin e ardhshëm

Vedat Muriqi gjatë verës që vjen do të largohet nga Mallorca, ku u huazua për gjashtë muaj nga Lazio. Sulmuesi kosovar po mundohet ta ndihmojë...

Liverpool – Real Madrid, finalja e rekordeve

Liverpooli dhe Real Madridi do të përballen në finale të Ligës së Kampionëve për herë të tretë në histori të tyre. Është një rekord absolut...

Momenti i ndërhyrjes së mjekëve të Dritës e Ballkanit për t’i dalë në ndihmë...

Gjatë ndeshjes mes Ballkanit dhe Dritës në Suharekë një tifoz pësoi sulm në zemër në tribuna. Më pas, ekipet mjekësore të dy ekipeve u vunë...

Guardiola: Luajtëm në mënyrë fantastike kundër një ekipi të jashtëzakonshëm si Real Madridi

Manchester City shënoi fitore në ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e zhvilluar sonte në “Etihad Stadium” dhuroi spektakël,...

Klitschko thotë se e synon rekordin historik, nëse do t’ia dalë të rikthehet në...

Wladimir Klitschko ka paralajmëruar se mund ta bëjë një rikthim të bujshëm në boks, por vetëm kur lufta në Ukrainë të ketë mbaruar dhe...

Kik-boksieri shqiptar Azdren Krasniqi do ta zhvillojë meçin e radhës me 30 prill në...

Me 30 prill do ta zhvillojë meçin e radhës Kik-boksieri i njohur Azdren Krasniqi. Kundershtari i Krasniqit është kik-boksieri Sebastian Mendez. Azdren Krasniqi dhe Sebastian...

Barcelona mposhtet nga Rayo Vallecano në “Camp Nou”

Ndeshja e mbetur nga java e 21-të në La Liga i ka takuar Rayo Vallecanos. Skuadra e drejtuar nga Andoni Iraola fitoi në “Camp Nou”...

Edon Zhegrova në radarin e gjigantit anglez

Edon Zhegrova raportohet se ka përfunduar në radarin e Arsenalit. Sipas “Sky Sports”, klubi nga Londra është duke e vëzhguar reprezentuesin e Kosovës, transmeton Gazeta...

Edon Zhegrova starton për Lille

anë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Lille-Lens, e vlefshme për xhiron e 32-të në Ligue 1 të Francës. Startues nga minuta e parë në këtë...

Xhaka: Nuk largohem nga Arsenali pa fituar diçka speciale këtu

Granit Xhaka është i vendosur të qëndrojë në Arsenal. Futbollisti kosovar e ka dhënë një intervistë për “Players’ Tribune Football”, ku i ka shpalosur planet...
- Advertisement -

Të Fundit

Lonely Shemales in my area

Benaughty - More women than men Naughtydate - 100% free online dating siteFeeld - A safe space for users looking for friends with benefitsPURE...

Drive more moreattract Done With Aboard Meeting Computer software

Whether you aren't setting up a new board or looking to change your current one particular, you'll find that panel meeting software can...

HousePlans.com Zubehör 40.000 Personalisiert Etage Absichten für Hilfe Paare Bauen Sie Ihre Traum Haus

Der kurze Variation: normalerweise enttäuscht durch was sie stoßen dem Gehäuse Markt|Wohnungswirtschaft|Wohnungsmarkt}, zahlreiche Paare entscheide dich für start Entwickeln Ihr...