Tuesday, January 31, 2023

Thyhet rekordi, mbi 90 mijë tifozë në “Camp Nou” për El Clasicon e vajzave

Ndeshja e dytë çerekfinale e Ligës së Kampionëve te vajzat mes Barcelonës dhe Real Madridit do të hyjë në histori. Mbi 90 mijë shikues ishin...

Salah pengohet nga lazerët dhe humb penalltinë, Egjipti mbetet jashtë Kupës së Botës

Egjipti ka mbetur jashtë Kupës së Botës, teksa Senegali është kualifikuar në Kupën e Botës që luhet në Katar në muajt nëntor dhe dhjetor. Ndeshja...

Yakin vjen me një ndryshim të madh në formacionin e Zvicrës, para duelit me...

Pritet një ndryshim në portën e Zvicrës në ndeshjen ndaj Kosovës. Sipas asaj që po raporton mediumi i njohur, Blick, në portë nga minuta...

Kuqezinjtë zgjasin qëndrimin në Barcelonë, kjo është arsyeja

Kombëtarja shqiptare u mposht dje nga Spanja me rezultat 2-1 në miqësore dhe sot duhej të kthehej drejt vendit tonë, por kuqezinjtë nuk do...

Në rikthimin e tij pas sulmit në zemër, Eriksen shënon për Danimarkën pas 2...

Danimarka e ka ngushtuar epërsinë ndaj Holandës në 3:2. Ishte fillimi i pjesës së dytë, kur Eriksen u inkuadrua në lojë, kurse dy minuta më...

Ilir Latifi rikthehet sonte në oktagon, për kundërshtar ka një rus

Ilir Latifi sonte do të përballet me Aleksei Oleinik në kategorinë e peshave të rënda në UFC. Luftëtari shqiptar dhe ai rus do të ndeshen...

Kosova fiton thellë nga Burkina Faso

Trajneri i ri Alain Giresse ka arsye të ndihet i lumtur sonte me skuadrën e tij. Kosova e ka mposhtur bindshëm Burkina Fason. Ndeshja ka...

Brazili është vendi i talentëve të futbollit

Brazilianët njihen si talentët më të mëdhenj të futbollit. Aty gjithçka fillon në rrugë, aty nis karriera e suksesshme e një futbollisti. Por, edhe në plazhet...

Mancini: Qëllimi ynë është të fitojmë Kupën e Botës

Qendra sportive “Coverciano”, aty ku stërvitet Kombëtarja e Italisë është mbushur përsëri. Italia u mblodh në funksion të play-off-it për të shkuar në Kupën e...

Kështu reagon vëllai i Dybalas pas dështimit të marrëveshjes me Juven

Vëllai i Paulo Dybala, Gustavo duket se konfirmon lajmin se “La Joya” do të largohet nga Juventusi në fund të sezonit me një mesazh...
- Advertisement -

Të Fundit

Lonely Shemales in my area

Benaughty - More women than men Naughtydate - 100% free online dating siteFeeld - A safe space for users looking for friends with benefitsPURE...

Drive more moreattract Done With Aboard Meeting Computer software

Whether you aren't setting up a new board or looking to change your current one particular, you'll find that panel meeting software can...

HousePlans.com Zubehör 40.000 Personalisiert Etage Absichten für Hilfe Paare Bauen Sie Ihre Traum Haus

Der kurze Variation: normalerweise enttäuscht durch was sie stoßen dem Gehäuse Markt|Wohnungswirtschaft|Wohnungsmarkt}, zahlreiche Paare entscheide dich für start Entwickeln Ihr...