Tuesday, September 27, 2022

Shpërblimi i madh për atë që i shtron iftar agjëruesit

Profeti (alejhi selam) ka thënë: “Kush i jep ushqim për të çelur një agjëruesi, merr të njëjtin shpërblim si agjëruesi, pa e cënuar shpërblimin...

7 Coolest Fashion Startups You Should Know About

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

Vendet që do të mbesin pa rrymë sot, ky është orari

KEDS ka njoftuar se për shkak të punimeve në rrjet, sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Në njoftimin e KEDS thuhet se punime...

Dalin pamjet/ Kapet mat 65-vjeçarja në Prizren, dyshohet se kryen marrëdhënie me para me...

Komediani , Visar Dërmaku, i njohur si Gani Gërmia ka bërë një hulumtim ku ka kapur mat një grua të moshës 65-vjeçare në Prizren...

Jo si në Evropë, por temperaturat ulen edhe në Kosovë

Masa e fuqishme dimërorë që ka përfshirë Evropën me reshje bore dhe ngrica, na bënë të mendojmë se jemi në muajin janar e jo...

Debati me shprehjet e Esatit ndërmjet Abrashit dhe Lushtakut

Deputeti i VV-së, Artan Abrashi dhe ai i PDK-së, Mërgim Lushtaku kanë nisur një debat në rrjete sociale. Ata kanë përdorur shprehjet e “Esatit” të...

Osmani për iftar te familja që ka katër djem të zhdukur nga lufta

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka qëndruar sot në Mitrovicë. Ajo është pritur nga familja e Halil Hasanit në Vinarc të Mitrovicës për iftar. Kjo familje,...

A Look at How Social & Mobile Gaming Increase Sales

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

Të mbash Ramazan 500 metra nëntokë dhe historia frymëzuese e minatorëve në Bosnje

Ky grup burrash po bëhen gati për një ditë të gjatë pune në thellësitë e tokës, në një minierë në qytetin e Zenikës në...

The Secret to Your Company’s Financial Health

All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...
- Advertisement -

Të Fundit

How to Write My Essay For Me?

If you're looking for tips about the best way best to write my article for the admissions committee, then this article was written with...

Exactly what are Board Group meetings?

Board get togethers are a way with respect to directors of the organization to discuss the future of the business. They review past...

Benefits of Employed as an Essay Writer

Essay authors have always been in demand english sentence corrector. The cause behind this requirement is the increase in the number of organizations, which...