Thursday, May 12, 2022

Gruaja nga Drenica: “Kur ma vranë djalin u thash o ma fikët derën e...

Shahe Osmani nga fshati Kllodërnicë e Skënderajt, ka rrëfyer se si forcat serbe pasi i rrethuan më 27 mars 1999 ia vranë djalin e...

Tri pije që iu dobësojnë

Uji me limon është sugjeruar si pija ideale për dikë që dëshiron të humbasë peshë, edhe realisht ka efekte nëse konsumohet rregullisht dhe i...

Lotusi i ri me motorin katër cilindra

Lotus ka zbuluar se vetura e tyre “Emira” me dy ulëse mund të blihet gjithashtu në kombinim me motorin me katër cilindra turbo benzinë...

Rritet çmimi i banesave në Prishtinë

Me rritjen e kostos së ndërtimit është rritur edhe çmimi i një metri katror të banesave në Kosovë, thotë kryetari i Shoqatës së Ndërtimtarëve...

A dëmtohen flokët gjatë gjumit?

Nëse flokët tuaj janë të thatë duhet të keni kujdes të veçantë për t’u siguruar që të shmangni ndonjë dëmtim të mëtejshëm. Por kujdesi...

O Izet nale pash nanen

https://www.youtube.com/watch?v=x4j70mnN9zs&t=18s

Na Ndiq

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Të Fundit

Haxhiu thotë se qytetarët do të mund të tërheqin paratë nga Trusti: Janë siguruar...

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë se janë siguruar votat e deputetëve që ligji që ua lejon qytetarëve tërheqjen deri në 30% të...

Xavi flet për fitoren dhe për eksperimentet që i bëri mbrëmë

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez e ka komentuar fitoren në shtëpi 3:1 të arritur ndaj Celta Vigos. Ai thotë se bëri eksperimente në këtë ndeshje,...

Ukraina thotë se ka larguar forcat ruse nga afërsia e Harkivit

Zyrtarët ukrainas thanë se kanë larguar forcat ruse nga disa zona përreth qytetit kyç të Ukrainës, Harkiv. Fshatrat Çerkaski, Tishki, Ruski Tishki, Borshçova dhe Slobozhanske...