Sunday, February 5, 2023

Mani o burra, na duhet me kanë t’bashkum, boll na ka vra e na...

Seria e "Tregimeve popullore" e cila po realizohet nga televizioni DTV, ka gjetur mbështetje te të gjithë shqiptarët kudo që gjenden në botë. Kjo seri,...

Gruaja nga Drenica: “Kur ma vranë djalin u thash o ma fikët derën e...

Shahe Osmani nga fshati Kllodërnicë e Skënderajt, ka rrëfyer se si forcat serbe pasi i rrethuan më 27 mars 1999 ia vranë djalin e...

Tri pije që iu dobësojnë

Uji me limon është sugjeruar si pija ideale për dikë që dëshiron të humbasë peshë, edhe realisht ka efekte nëse konsumohet rregullisht dhe i...

Lotusi i ri me motorin katër cilindra

Lotus ka zbuluar se vetura e tyre “Emira” me dy ulëse mund të blihet gjithashtu në kombinim me motorin me katër cilindra turbo benzinë...

Rritet çmimi i banesave në Prishtinë

Me rritjen e kostos së ndërtimit është rritur edhe çmimi i një metri katror të banesave në Kosovë, thotë kryetari i Shoqatës së Ndërtimtarëve...

A dëmtohen flokët gjatë gjumit?

Nëse flokët tuaj janë të thatë duhet të keni kujdes të veçantë për t’u siguruar që të shmangni ndonjë dëmtim të mëtejshëm. Por kujdesi...

O Izet nale pash nanen

https://www.youtube.com/watch?v=x4j70mnN9zs&t=18s
- Advertisement -

Të Fundit

Free Online Black Gay Porn Free Gay Hookup near me

Locating gay hookups has never ever been simpler! There are several gay web sites where gay men will find other gay males for hookups,...

Dating for Sex Versus Adore On The Web

It's no key that many people commonly wanting really love online but alternatively some gender. Hello, to every is very own and I also...

Lonely Shemales in my area

Benaughty - More women than men Naughtydate - 100% free online dating siteFeeld - A safe space for users looking for friends with benefitsPURE...