Dalin pamje të reja nga puthja e Florit me Liberta Spahiun

Moderatorja kosovare, Liberta Spahiu, ka reaguar përmes së emisionit të saj, pasi iu publikua një video, ku ajo shihet duke u puthur me këngëtarin Flori Mumajesi.

Ajo e ka mohuar se është në lidhje me këngëtarin, duke thanë se janë vetëm shok qe 15 vjet.

Duke dashur ta dëshmojnë këtë, në emision janë publikuar edhe disa pamje nga prapa Libertës.

Në këto pamje, shihet Flori kur i afrohet moderatores derisa ajo po bënte video me telefon dhe e puth.
https://video.gjirafa.com/video-1647817211-1-1-mp4