E rëndë/ “Çmendet” 39-vjeçari në Tiranë, godet me thikë 3 të rinjtë

Një 39-vjeçar nga Tiranë është shpallur në kërkim, pasi pas një sherri për motive të dobëta ka plagosur me thikë tre të rinj.

Policia bën me dije Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 referuan materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit E. K., 39 vjeç, banues në Tiranë, pasi për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës shtetasit G. X., 23 vjeç, E. Sh., 22 vjeç dhe K. M., 23 vjeç, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.