“Filloi sezona e festave”, Rama sjellë pamjet mahnitëse nga kryeqyteti

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar pamje nga kryeqyteti i mbushur me drita, me rastin e festave të fundvitit.

Mbrëmë u bë hapja e “Tregut të fundvitit” i cili ka mbledhur qindra qytetarë, të cilët për javë me radhë do të shijojnë pije dhe ushqim të freskët.

Në këto pamje shihet Prishtina në një atmosferë të ngrohtë festive.

https://www.instagram.com/reel/CmM8M9YI3xn/?utm_source=ig_embed&ig_rid=087962cb-53e5-4327-9276-cdc54efb0b02