“Janë të padurueshëm”, Rhian Sugden flet për gjoksin e saj

“Janë të padurueshëm”, Rhian Sugden flet për gjoksin e saj

“Janë të padurueshëm”. Kështu ka thënë Rhian Sugden teksa ka treguar se gjoksat e saj janë rritur aq shumë saqë ajo është duke vuajtur nga dhimbjet e shpinës dhe mezi ecë, teksa ka thënë se ajo do të bëj së shpejti zvogëlimin e gjoksin

Rhian Sugden ka treguar në një intervistë se gjoksat e saj janë rritur aq shumë saqë ajo ka filluar të këtë dhimbje në shpinë dhe ka vështirësi për të ecur, andaj ajo do të bëj reduktim të gjoksit.

Ish modelja e faqes së tre (35) i ka thënë MailOnline se masa e saj e rritjes së gjoksit është bërë e “padurueshme” për të ecur dhe ajo do të punësoi një trajner personal për të përmirësuar “qëndrimin e saj” në përkulje.

Në këtë interviste ekskluzive, e cila është bërë nga podcasti i ri Hot & Bothered me ish yllin e OnlyFans Sarah Jayne Dunn, ajo ka thënë se tani do të shikon për të bërë fitnes dhe të këtë asete më të mira të trupit.

“Gjithmonë kam qenë më fat për shkak se nëna e ime është e dobët, kështu që kam trashëguar gjene të mira, por e tërë pesha ime shkon të gjinjtë e mijë, e cila gjë nuk është e keqe por për momentin kam dhimbje shpine shkaku i tyre dhe nuk mund të ecë. Janë bërë të padurueshëm”, ka thënë ajo. /GazetaExpress/