Rama pret kryetarin e AAK-së, Haradinaj

Me një njoftim fare të shkurtër, kryeministri Edi Rama njoftoi për një takim me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kryeministria shpërndau fotografinë e dy titullarëve, Rama dhe Haradinaj, duke tokuar duart.

As zoti Rama dhe as kryeministria nuk bënë komente dhe nuk dhanë detaje të tjera nga takimi, njoftoi korrespondenti i RTK-së Denion Ndrenika.